Ostukorv

Ma olen juba registreerunud

Arve saatmise info
Muuda arve saatmise infot
Kauba saatmise aadress
Juhul kui kauba saatmise aadress erineb arve saatmise aadressist,
vajuta »Lisa aadress« allolevale nupule
Lisa aadress
Nimi Art. Nr. Hind Kogus / Uuenda Allahindlus Kokku
 
Toote hindade tulemus
Kohaletoimetamise viisi pole valitud
Muuda kohaletoomise viisi
 
Kokku:
0 €
Märkmed ja eripäringud

Kasutustingimused

Lennarti Raamaturiiuli e-poe Kasutustingimused.

Seda veebisaiti kasutades nőustud alljärgnevate kasutustingimustega ning meie privaatsuspoliitikaga. Kui Sa nende tingimustega ei nőustu, peaksid veebisaidi kasutamise koheselt lőpetama.

Veebilehel leiduva materjali kasutamine

Käesolev veebileht (kaasa arvatud selle sisu) on Lennarti OÜ  omand ning see on kaitstud autoriőiguse ning kaubamärgiseaduse ja muude seadustega. Veebilehe ja selle sisu kasutamine on lubatud isiklikul, mittetulunduslikul eesmärgil. Lubatud on avaliku teabena käsitletava info kasutamine avalikus teabevahetuses, kui märgitakse ära info allikas.

Riiulite kättesaamine

Valimis riiulitele saab ise järgi tulla meie lattu Tabasalus, Kallaste keskus 6.

Lennarti OÜ võib riiulid toimetada Sinu poolt soovitud kohta üle Eesti vastavalt transpordi hinnakirjale. Transpordi hind arvutatakse ostukorvis vastavalt Sinu valikule. 
Kaup tuuakse kohale Sinuga kokkulepitud ajal, kuller lepib kellaaja kokku telefoni teel.

Täpne tarneaeg lepitakse Sinuga kokku kui tellimus on kinnitatud ja ettemaks on laekunud.

Garantii.

Lennarti OÜ ei anna oma toodetele ainult seaduses ettenähtud 24-kuulist pretensioonide esitamise õigust.

Meie anname Lennarti riiulitele TOOTJA GARANTII  10 AASTAT sest:

  1. riiulid on täispuidust, mis erinevalt pressplaatidest kestab aastakümneid
  2. riiulitasapinnad on tugevast 20mm monoliitpuidust ja toestatud iga 44cm tagant - taluvad 50kg iga riiuli kohta
  3. loodusliku õliga viimistletud täispuitu on mööbli tegemisel kasutatud aastasadasid ja see kestab!

Garantiitähtaeg hakkab kulgema Toote Ostjale üleandmise päevale järgnevast päevast. Garantii kehtib tingimusel, et Toote paigaldamisel on jälgitud kokkupanekujuhendit, toodet on kasutatud sihtotstarbeliselt ja hooldatud vastavalt hooldusjuhendile. 
Garantii ei laiene Toote loomulikule kulumisele, samuti puidu mustri ja värvitooni muutumisele ajas, näiteks pleekimisele.
Garantii ei kehti ka järgnevatel juhtudel:
- kui toodet on garantiiaja jooksul ostja poolt remonditud või muudetud
- kui toote vigastused on tekkinud selle oskamatu käsitlemise, hoidmise või transportimise tagajärjel.

Kui kaup ei sobi või ei vasta Sinu ootustele, on võimalus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamise päevast. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja piisavalt pakitud, vältimaks kahjustusi transpordil. Tagastatud kauba eest makstud raha kanname Sinu pangakontole 14 tööpäeva jooksul alates kauba jõudmisest meie lattu. Kauba tagastamise kulud kannab ostja. Raha tagasi garantii kehtib ainult e-poe kaudu tellitud kaubale. Kui Sa oled kaubaga enne ostu tutvunud ja kaup vastab tootja tingimustele, siis raha tagasi garantii ei kehti.

Defekti ilmnemisel teata e-posti aadressile riiul@lennart.ee või helista meile telefonil 5044000.

Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, siis võid nõuda toote parandamist ning parandamise võimatuse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Kui toodet on võimalik parandada, siis asendamist nõuda ei ole võimalik, kuna see põhjustaks müüjale ebamõistlikke kulusid. Raha tagastamist on tarbijal võimalik nõuda ainult sellisel juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu (VÕS, 11.ptk., paragrahv 222(1)).

Privaatsuspoliitika

Kõik e-poe tellimise ning ostude sooritamise käigus teatavaks saanud personaalsed andmed käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Ettevõte kohustub mitte avaldama kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Ettevõte kasutab Kliendi persionaalseid andmeid tellitud toodete saatmiseks kliendile või tellimustega seotud küsimuste korral. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist ettevõtte andmebaasist.

Vormista tellimus